My a zahrada

Ukázky, nápady a komentáře, jak vytvořit současnou zahradu

Kurz/workshop navrhování zahrad

Máte-li chuť pustit se do řešení své zahrady sami, nyní můžete! S kolegyní jsme pro všechny zájemce připravily dvoudenní kurz navrhování zahrad, ve kterém si povíme o základních pravidlech, na které je zapotřebí dbát, aby výsledek byl po všech stránkách uspokojující: praktický i krásný. Za příznivou cenu zjistíte, jak se nedopustit chyb a vymyslet svou vlastní zahradu ke spokojenosti celé rodiny. Vše budeme prezentovat na fotkách a obrázcích, na kterých ukážeme principy fungování venkovního prostoru  →

chel12mIMG_8643

a příklady výsadeb  →

výsadba1

… abyste se poté mohli připravit na jaro v zahradě s čerstvě nabytými vědomostmi, hlavou plnou nápadů a odvahou.

Co kurz nebo workshop nabízí, ukázky, termín, cenu a další bližší informace se dozvíte na sránkách kurzu:  http://kurz-navrhovani-zahrad.cz/

 

 

 

3 Comments

 1. Martin Mrkos

  14.3.2016 at 21:57

  Kurz je perfektní. Výklad je jasný, strukturovaný, logicky poskládaný, spousta příkladů z praxe nebo jej aplikujete na vaši zahradu, žádná suchá teorie. Pochopíte principy a techniky navrhování zahrady, dáte si je do souvislostí a posadíte do kontextu místa, kde se nachází vaše zahrada. Navrhnout si vlastní zahradu je pak mnohem snazší, je to tvořivá zábava, relax. Výsledkem překvapíte příjemně i sami sebe 🙂 Určitě doporučuji.

 2. Veronika Svetláková

  22.6.2015 at 12:37

  Při výstavbě rodinného domu jsem se rozhodla absolvovat kurz Navrhněte si svou zahradu, který pořádala paní Mgr. Danuše Vaňková.
  Od kurzu jsem očekávala jak inspiraci, tak možnost naučit se, jak postupovat při návrhu netypické zahrady a vybrat a umístit do ní rostliny, keře a stromy.
  Paní Vaňková ochotně vyslechla moji představu o vzhledu naší budoucí zahrady a společně jsme prokonzultovaly její možnosti, které jsou pro mě inspirací směřující ke konečnému řešení.
  Děkuji tímto paní magistře za možnost rozšíření vlastních možností, vědomostí a schopností 🙂

 3. Jana Ševčíková

  18.3.2015 at 15:21

  Absolvovala jsem jednodenní kurz Navrhněte si svou zahradu s tím, že jsem si chtěla udělat představu o své nové zahradě, o jejím rozmístění, o vhodném využití jejích některých atypických prostor.
  Po zajímavém dni plném inspirujících fotografií a postupů, “jak na to”, jsem odjížděla nejen s novým rozvržením, ale také již konkrétními návrhy rostlin a keřů, které jsou vhodné pro naši lokalitu.
  Paní Vaňková velmi ochotně naslouchala mým představám a společně jsme o přestávkách tvořily a modelovaly tak, že teď už mi zbývá pouze vyhrnout rukávy a pustit se do realizace.
  Mohla jsem si nechat navrhnout zahradu od zahradního architekta, ale po tomto kurzu mám dobrý pocit z toho, že rozumím tomu, proč je navržena tak, jak je.
  Děkuji paní Vaňková za možnost nahlédnout pod pokličku 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2019 My a zahrada

Theme by Anders NorenUp ↑